Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL

256 bit güvenli ödeme


KREDİ KARTIYLA GÜVENLİ ÖDEME

 

3D GÜVENLİ ÖDEME

Sitemiz üzerinden yaptığınız kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL (Secure Socket Layer) sertifikası kullanılmakta ve böylece bilgilerinizin içeriği şifrelenerek korunmaktadır. Yaptığınız ödemeler sırasında 256 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları doğrudan ilgili bankanın veritabanına yine 256 bit şifrelenmek suretiyle gönderilir. Kredi kartı numaralarınız incecizgi.net tarafından kayıtlı olarak tutulmaz.

Online alışveriş sistemimiz Visa ve Mastercard'ın geliştirdiği ve anlaşmalı bankanın sunduğu, dünyada gittikçe yaygınlaşan 3 Boyutlu Güvenli (3D Secure) Ödeme Sistemi aracılığıyla yüksek derecede güvenli hale getirilmiştir. Bu tip sanal alışveriş çözümleri ile hem kart sahipleri, hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmaktadır.

3 Boyutlu Güvenli Ödeme Sisteminde sanal ödeme işlemi gerçekleştirilirken, banka tarafından bankaya ait bir paltform üstünde kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Böylece yetkisiz kişilerin, kredi kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir. Bu çerçevede kredi kartınızın bağlı olduğu bankaların sunduğu farklı uygulamalar söz konusudur.

Sonuç olarak ödemenizin onaylanma süreci, bankasına göre değişmekle birlikte, bu sistemde ek bir güvenlik aşamasından daha geçmekte, bu amaçla ilgili bankanın sunduğu bir servis olarak bilgi teyidi, akıllı SMS vb uygulamalarla güvenlik genişletilmektedir. 

Ödeme Yöntemleri

Sadece kredi kartınızla değil birden çok ödeme yöntemi alternatiflerinden birinden size en uygun olanından yararlanabilirsiniz.

 

Online Kredi Kartı

Sitemiz ödeme alanları 256 bit SSL(Secure Socket Layer) ile şifrelenmiştir. Bankanız ile aranızda olan iletişimler bu protokol üzerinden gerçekleştirilir ve 3. parti yazılım veya kişilerin elde etmesine imkan yoktur. Bu yöntemle sitemizden güvenle ödemenizi yapabilir, taksit fırsatlarımızdan yararlanabilir, puan toplayabilir ve bankanızın size sağladığı avantajlardan yararlabilirsiniz.

 

Havale / EFT İle Ödeme

Dilerseniz bankanız internet şubesi aracılığı ile, dilerseniz telefonla çağrı merkezlerinden, dilerseniz ATM'lerden ya da şubelerden kolaylıkla Havale ya da EFT yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize sitemizin ödeme bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.