Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL

Kullanım Koşulları


KULLANIM KOŞULLARI


Kullanım Koşullarının Kabulü:

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu web sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm Kullanım Koşulları'na uymayı reddediyorsanız bu web sitesini kullanmamalısınız.

Bu web sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu web sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, web sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım Koşulları İnce Çizgi tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım Koşulları'ndaki değişiklikler bu web sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu web sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. İnce Çizgi'in diğer web sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu web sitesinde veya bu web sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu Kullanım Koşulları'na bir ek oluşturabilirler veya bu Kullanım Koşulları'yla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu Kullanım Koşulları'na öncelik kazanırlar.

İnce Çizgi, web sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya web sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İnce Çizgi herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) İnce Çizgi şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu web sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletmede dahil olmak üzere İnce Çizgi'in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukuku'na tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu Kullanım Koşulları'na veya web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemeleri'nin yargılama yetkisine sahip olduğunu, İnce Çizgi'in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu web sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece İnce Çizgi'nin Gizlilik Politikası'na uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu web sitesinin üstünde bulunan İletişim butonuna tıklayıp bize bildiriniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.