Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL

İnce Çizgi Özel


PROFESYONELCE İŞ YAPAN AMATÖRLER


Kaliteli hizmet anlayışımızla, çevreye duyarlı ve saygılı duruşumuzla, güler yüzlü ekibimizle, profesyonelce iş yapan amatörleriz biz.


16000 ÇEŞİT ÜRÜN
İnce Çizgi size başka hiçbir mağazada bulamayacağınız ürün çeşitliliğini sunuyor. 273 markanın toplamda 16000 den fazla ve her geçen gün artan sayıda ürünü bir arada görme ve kıyaslama imkanı! Türkiye’nin en büyük Amatör Balıkçılık mağazasından en geniş ürün yelpazesi.

EN ÜNLÜ MARKALAR
Sektörün önde gelen 273 markasını bir arada görebilme ve kıyaslama imkanı! İnternetten aldığınız ürün İstanbul’a 600km mesafeye kadar 1 iş günü, diğer uzaklıklara maksimum 2 iş günü içinde teslim edilir! 

100% KENDİ STOKLARI
Tüm ürünler kendi stoklarımızdan! Sitemizdeki herşey elimizde, elimizdeki herşey sitemizde. Sitemizden bir ürün aldığınızda stok endişesi duymanıza gerek yok. Çünkü İnce Çizgi sadece stoklarında bulunan ürünleri sitesinde sergiler.

UYGUN FİYATLAR
İnce Çizgi fiyat karmaşasına son veriyor! Gerek online, gerekse mağazacılık alanındaki fiyat tutarsızlıkları geride kaldı!

AMATÖR BALIKÇILIK HAKKINDA HERŞEY
Sizler için herşeyi bir araya getirdik! Amatör Balıkçılık konusunda ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabileceğiniz tam 44 kategoride ürünle sizlerleyiz!

450m2 ALAN
İnce Çizgi Kadıköy’de tam 450m2 alan içine kurulu, İstanbul’un en geniş içerikli Amatör Balıkçılık Mağazası olarak hizmete girdi!

30m2 BAHÇE
Sadece alışveriş değil, balık sohbetleri, üstadların tavsiyeleri, çeşitli organizasyonların yapıldığı, satın aldığınız makine ya da kamışları test edebileceğiniz simülatörün olduğu bir de bahçemiz var.

Bir çayımızı içmez misiniz?Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.