Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL

Hakkımızda


İNCE ÇİZGİ · AMATÖR BALIKÇILIK MALZEMELERİ

"Çocuklarımız da bu sularda balık tutsun ve çocuklarına balık avı hikayelerini anlatabilsin." misyonu ile yola çıkan İnce Çizgi, amatör balıkçıları Kadıköy'de yeteri kadar buluşturduğunu düşünüp misyonunu ve vizyonunu da alıp FETHİYE'de yeni bir buluşma noktası hazırladı. :))

2010 yılında online satış sitesi olarak kurulan İnce Çizgi Amatör balıkçılık, 2011 Temmuz ayından itibaren Kadıköy'de 450m2 mağazasıyla hizmet vermeye başladı.

İnce Çizgi; kaliteli hizmet anlayışı, çevreye duyarlı, doğaya saygılı amatör balıkçılık ruhuyla ve bahçede doyumsuz balık sohbetleri ile olta balıkçılarına keyifli alışveriş olanağı sunuyor.

Shimano, Daiwa, Rapala, Yozuri, AbuGarcia, Balzer, Jigging Master, Penn, Power Pro, Shakespeare, Berkley, Mitchell, Victorinox, Gerber, Buck, Cressi, Mustad, Dam, Hayabusa, Owner, Lineaeffe, Okuma, Savage Gear, Prologic, Ron Thomson, Hansen gibi birçok markayı bünyesinde barındıran İnce Çizgi, müşterilerine daha fazla ürün çeşidi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Balık tutkunları; balığa çıkmadan önce ve balıktan sonra İnce Çizgi'ye uğrayın, tecrübelerinizi ve hikayelerinizi bu işe gönül verenlerle paylaşın.
 

We started our business with a naive mission in mind: Our children shall be able to go to fishing and tell their stories to their children.
 
Our e-commerce website has been online since  2010. A year later we opened our shop in Kadikoy, Istanbul. At the back of our shop we have a small tea garden where we welcome our friends and customers.
 
Our product list ranges over two hundred brands, and is expanding continuously.
 
 

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.