Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL

SimfishSIMFISH · Balık Tutma Simülatörü


Balık tutmanın birebir canlandırılması ve yaşatılması olan Simfish balık tutma simülatörü siz amatör balıkçılara inanılmaz bir deneyim yaşatıyor. İster yeni başlamış olun, ister müzmin bir balıkçı, Simfish simülatöründen müthiş keyif alacaksınız. Hatta kendinizi merada bir balıkla mücadele ederken bulacaksınız.

Balığın vuruşu, kamışınızın bükülüşü, makinanızın bağırması sizi meranıza götürecek, balıkla aranıza heyecandan başka hiçbir şey giremeyecek. Ayrıca simülatörün, alabalıktan yelken balığına kadar birçok balık türü seçeneği ile daha önce tutmadığınız balıklarla mücadele etme fırsatı bulacaksınız.

Simfish balık tutma simülatörü ile gerçek duygularla pratik yapma şansını yakalarsınız. Balığı ne zaman saracağınız veya ne zaman ve ne kadar gitmesine izin vereceğiniz, kullandığınız kamış ve makinanızın uygunluğu hakkında fikir sahibi olup, hatalarınızı görüp telafi edebilirsiniz. Unutmayın hatalı teknikler balığın kaçmasına sebep olur.

Makinanızın fren sistemini (drag), kamışınızın aksiyonunu, misinanızın uygun olup olmadığını bilmek önemlidir. Simfish size olta takımlarınızı tanıma fırsatı verir ve elinizdeki malzemelerle hedef balığınızı yakalayıp yakalayamayacağınızı gösterir.

Detaylı bilgi için www.simfish.net adresini ziyaret ediniz.
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.